Hoppa till sidans innehåll

E-post adresser till medlemmar


E-post-adresser till medlemmar i FK Göingarna

 

Anna (Humlaröd) Persson IMMELN humlarod86(at)hotmail.com
Ann-Katrin Almqvist KRISTIANSTAD ankialmqvist1(at)hotmail.com
Anders Andersson IMMELN ananders53(at)hotmail.com
Fritjof Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Hilda Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Håkan Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Louise Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Sölvi Björsvik SIBBHULT solvi.bjorsvik(at)goinge.net
Roland Edvinsson BROBY redvinsson(at)telia.com
Mattis Ernstsson IMMELN mattis__95(at)hotmail.com
Wiveka Ernstsson IMMELN wiveka.ernstsson(at)gmail.com
Yngve Ernstsson IMMELN yngve.ernstsson(at)lookup.se
Andreas Ferm KNISLINGE andreas.p.ferm(at)gmail.com
Gunnel Ferm KNISLINGE gunnel.ferm(at)goinge.net
Jan Olof Ferm KNISLINGE jan.olof.ferm5(at)gmail.com
Anders Frick LUND xanders_frick(at)yahoo.se
Sven Erik Frick BROBY sven-erik.frick(at)telia.com
Linda Granqvist KNISLINGE magnus.linda.granqvist(at)gmail.com
Magnus Granqvist KNISLINGE magnus.linda.granqvist(at)gmail.com
Martin Granqvist STOCKHOLM martin.granqvist(at)gmail.com
Ulla Granqvist OSBY ulla.granqvist42(at)gmail.com
Håkan Gunnarsson ÖNNESTAD hakan.gunnarsson(at)hotmail.com
Jörgen Göransson SIBBHULT solvi.bjorsvik(at)goinge.net
Lindha Hellner SIBBHULT hellner(at)hotmail.com
Malin Hellner SIBBHULT hellner(at)hotmail.com
Jesper Håkansson KRISTIANSTAD jeppehakansson(at)hotmail.com
Karin Johansson Broby karin_j_broby(at)hotmail.com
Annika Larsson BROBY anlfkg(at)outlook.com
Anton Larsson BROBY best_anton(at)hotmail.com
Bengt Larsson IMMELN Bengt.gyvik(at)gmail.com
Hampus Larsson KNISLINGE fiican(at)hotmail.se
Henrik Larsson BROBY helfkg123(at)gmail.com
Håkan Larsson TYRINGE hacke62(at)gmail.com
Magnus Larsson KNISLINGE 044.60725(at)telia.com
Melker Larsson BROBY  
Pia Larsson KNISLINGE 044.60725(at)telia.com
Robin Larsson KNISLINGE ol-robin95(at)hotmail.com
Rickard Mattisson SIBBHULT rickard_mattisson(at)hotmail.com
Anders Nilsson KNISLINGE andersn.caverion(at)gmail.com
Dan Nilsson MALMÖ dan.nilsson16(at)telia.com
Karin Nilsson GLIMÅKRA karin_elisabeth(at)hotmail.com
Per-Erik Nilsson HANASKOG per-erik.nilsson(at)combitech.se
Inger Norling-Frick BROBY inger.n.frick(at)gmail.com
Lars Ohlsson OSBY larsmikael17(at)gmail.com
Brita Olofsson SIBBHULT 1849(at)live.se
Kurt Olsson GLIMÅKRA olsson.kurt(at)telia.com
Magnus Oscarsson BROBY moc(at)telia.dk
Anna Lena Ottosson KNISLINGE bal.ottosson(at)telia.com
Bertil Ottosson KNISLINGE bal.ottosson(at)telia.com
Martin Ottosson TORSLANDA m.ottosson(at)gmail.com
Kerstin Persson KNISLINGE humlarod59(at)hotmail.com
Mikael Persson KRISTIANSTAD mikael(at)sesam-ark.se
Margareta Rylander HÖÖR margaretarylander(at)telia.com
Anders Selin KNISLINGE anders.selin(at)tyrens.se
Camilla Selin KNISLINGE camilla.selin.76(at)gmail.com
Ingrid Svantesdotter IMMELN ingrid.svantesdotter(at)spray.se
Ingvar Svensson GLIMÅKRA ingvar-s(at)telia.com
Uppdaterad: 24 SEP 2021 15:01 Skribent: Yngve Ernstsson

Stugvärdar hösten 2021

Medlemsavgift 2021

Du som vill bli medlem i FK Göingarna betalar in medlemsavgift enligt följande: Vuxen 500 kr - Ungdom tom 18 år 250 kr - Familj med barn tom 18 år 1200 kr - Stödmedlem (passiv) 250 kr. Avgiften betalas in på BG 5050 - 4232. Ange tydligt för vilka avgiften avser. Ange personnummer (år-mån-dag-xxxx), adress och telnr för nya medlemmar.

Kagans Buss

Noname

Sture Persson

 Göinge Golv

 Logga Sparbanken Skåne

haki

Glimåkra VVS

 Sparbanken Göinge

Länsförsäkringar

 

 orderinvest

 

Coop

 

Göingehem

 

 

Postadress:
FK Göingarna - Orientering
Box 64
28921 Knislinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info