Hoppa till sidans innehåll

E-post adresser till medlemmar


E-post-adresser till medlemmar i FK Göingarna

 

Anna (Humlaröd) Persson IMMELN humlarod86(at)hotmail.com
Ann-Katrin Almqvist KRISTIANSTAD ankialmqvist1(at)hotmail.com
Anders Andersson IMMELN ananders53(at)hotmail.com
Ellen Andersson KRISTIANSTAD susanne(at)vistagard.se
Gustav Andersson KRISTIANSTAD susanne(at)vistagard.se
Klara Andersson KRISTIANSTAD susanne(at)vistagard.se
Melker Andersson KRISTIANSTAD susanne(at)vistagard.se
Susanne Andersson KRISTIANSTAD susanne(at)vistagard.se
Fritjof Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Hilda Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Håkan Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Louise Axelsson ÅHUS louise.u.axelsson(at)telia.com
Jonas Bengtsson RYDEBÄCK obs_benke(at)hotmail.com
Michal Besta HUSKVARNA michal(at)mbesta.info
Sölvi Björsvik SIBBHULT solvi.bjorsvik(at)goinge.net
Roland Edvinsson BROBY redvinsson(at)telia.com
Mattis Ernstsson IMMELN mattis__95(at)hotmail.com
Wiveka Ernstsson IMMELN wiveka.ernstsson(at)glocalnet.net
Yngve Ernstsson IMMELN yngve.ernstsson(at)lookup.se
Andreas Ferm KNISLINGE andreas.p.ferm(at)gmail.com
Gunnel Ferm KNISLINGE gunnel.ferm(at)goinge.net
Jan Olof Ferm KNISLINGE janolof.ferm(at)spray.se
Joakim Ferm TRONDHEIM joakimferm(at)yahoo.com
Anders Frick LUND xanders_frick(at)yahoo.se
Sven Erik Frick BROBY sven-erik.frick(at)telia.com
Linda Granqvist KNISLINGE magnus.linda.granqvist(at)gmail.com
Magnus Granqvist KNISLINGE magnus.linda.granqvist(at)gmail.com
Martin Granqvist STOCKHOLM martin.granqvist(at)gmail.com
Ulla Granqvist OSBY ulla.granqvist(at)swipnet.se
Håkan Gunnarsson ÖNNESTAD hakan.gunnarsson(at)hotmail.com
Jörgen Göransson SIBBHULT solvi.bjorsvik(at)goinge.net
Filip Hadac KNISLINGE helfkg(at)telia.com
Lindha Hellner SIBBHULT hellner(at)hotmail.com
Malin Hellner SIBBHULT hellner(at)hotmail.com
Jesper Håkansson KRISTIANSTAD jeppehakansson(at)hotmail.com
Karin Johansson Broby karin_j_broby(at)hotmail.com
Magnus Johnsson KNISLINGE magsis87(at)hotmail.com
Annika Larsson BROBY anlfkg(at)outlook.com
Anton Larsson BROBY best_anton(at)hotmail.com
Bengt Larsson IMMELN Bengt.gyvik(at)gmail.com
Hampus Larsson KNISLINGE fiican(at)hotmail.se
Henrik Larsson BROBY helfkg(at)telia.com
Håkan Larsson TYRINGE hacke62(at)gmail.com
Linus Larsson FALUN linla_85(at)hotmail.com
Magnus Larsson KNISLINGE 044.60725(at)telia.com
Melker Larsson BROBY helfkg(at)telia.com
Pia Larsson KNISLINGE 044.60725(at)telia.com
Robin Larsson KNISLINGE ol-robin95(at)hotmail.com
Anders Lundin TIBRO anders.lun(at)telia.com
Philip Malmgren LOMMA philip.malmgren(at)telia.com
Rickard Mattisson SIBBHULT rickard_mattisson(at)hotmail.com
Stefan Mattsson HANASKOG This is a mailto link
Henrik Modig ARKELSTORP henrik(at)brobymodell.se
Maria Modig ARKELSTORP maria.modig1(at)gmail.com
Oscar Modig ARKELSTORP maria.modig1(at)gmail.com
Victor Modig ARKELSTORP maria.modig1(at)gmail.com
Algot Najvik KRISTIANSTAD tnajvik(at)ashland.com
Thomas Najvik KRISTIANSTAD tnajvik(at)ashland.com
Anders Nilsson KNISLINGE andersn.caverion(at)gmail.com
Charlotta Nilsson GLIMÅKRA skogsmulle50(at)hotmail.com
Dan Nilsson MALMÖ dan.nilsson16(at)telia.com
Enya Nilsson KNISLINGE annjessicanilsson(at)gmail.com
Karin Nilsson GLIMÅKRA karin_elisabeth(at)hotmail.com
Kerstin Nilsson SIBBHULT kerstin.nils-ake(at)telia.com
Nils-Åke Nilsson SIBBHULT kerstin.nils-ake(at)telia.com
Per-Erik Nilsson HANASKOG per-erik.nilsson(at)combitech.se
Per-Åke Nilsson Broby karin_j_broby(at)hotmail.com
Inger Norling-Frick BROBY inger.n.frick(at)gmail.com
Lars Ohlsson OSBY larsmikael17(at)gmail.com
Brita Olofsson SIBBHULT 1849(at)live.se
Elin Olsson GLIMÅKRA olsson-eliin(at)hotmail.com
Jörgen Olsson KRISTIANSTAD jorgen(at)vistagard.se
Kurt Olsson GLIMÅKRA christina-kurt.olsson(at)telia.com
Andreas Oscarsson FREDERIKSBERG C moc(at)telia.dk
Gitte Oscarsson FREDERIKSBERG C go(at)newmail.dk
Louisa Oscarsson FREDERIKSBERG C magnus.oscarsson(at)teliasonera.com
Magnus Oscarsson BROBY moc(at)telia.dk
Anna Lena Ottosson KNISLINGE bal.ottosson(at)telia.com
Bertil Ottosson KNISLINGE bal.ottosson(at)telia.com
Martin Ottosson TORSLANDA m.ottosson(at)gmail.com
Kerstin Persson KNISLINGE humlarod59(at)hotmail.com
Mikael Persson KRISTIANSTAD mikael(at)sesam-ark.se
Jeanette Reimer VISSELTOFTA jeanette.reimer(at)osby.se
Margareta Rylander HÖÖR margaretarylander(at)telia.com
Anders Selin KNISLINGE anders.selin(at)tyrens.se
Camilla Selin KNISLINGE camilla.selin.76(at)gmail.com
Ingrid Svantesdotter IMMELN ingrid.svantesdotter(at)spray.se
Ingvar Svensson GLIMÅKRA ingvar-s(at)telia.com
Marcus Svensson MARIEHAMN marcus_svensson_stoby(at)hotmail.com
Siv Ädel KNISLINGE sivadel(at)spray.se
Uppdaterad: 04 AUG 2017 11:06 Skribent: Yngve Ernstsson

Naturliga Göinge

Vädret Sibbhult

 

FK Göingarna Instagram

Instagram

Medlemsavgift 2018

Du som vill bli medlem i FK Göingarna betalar in medlemsavgift enligt följande: Vuxen 400 kr - Ungdom tom 18 år 200 kr - Familj med barn tom 18 år 1000 kr - Stödmedlem (passiv) 200 kr. Avgiften betalas in på BG 5050 - 4232. Ange tydligt för vilka avgiften avser. Ange personnummer (år-mån-dag-xxxx), adress och telnr för nya medlemmar.

Logga Göinge Golv

Hjärsås Buss Logos XLarge med webbadress

Logga Sparbanken Skåne

haki

Glimåkra VVS

 Sparbanken Göinge

Länsförsäkringar

 

sture

 

 orderinvest

 

Coop

 

Göingehem

Postadress:
FK Göingarna - Orientering
Box 64
28921 Knislinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info