Hoppa till sidans innehåll

Startlista U-7manna med efteranmälda


U-7manna 2010 to 2010-10-07 21:49
Preliminär Startlista skapad av OS2003 Sverige © Stephan Krämer 2008


tartnr Lag                                       
       träcka Namn                       År   Bricka 


7manna  (20)       Start: 10:00:00   

   281 IS Kullen 1                               
            1 Matilda Arborelius         97   253662 
            2 Sophie Nilsson             96   253664 
            3 Anna Bengtsson             96   239246 
            4 Erik Bengtsson             94   940940 
            5 Elias Bengtsson            97   217670 
            6 Anton Hellberg             97   350557 
            7 Julia Dahl                 94   940707 

   282 Skåneslättens OL 1                        
            1 Isak Prellner                    17401 
            2 Adam Segerslätt                 981030 
            3 Wilma Markholm                  245865 
            4 Johan Lenning                   970208 
            5 Erik Barr Zeilon                403414 
            6 Amanda Nilsson                   28726 
            7 Erik Lenning                    208216 

   283 FK Göingarna 1                            
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   
            4 N.N.                                   
            5 N.N.                                   
            6 N.N.                                   
            7 N.N.                                   

   284 Tormestorps IF 2                          
            1 Lovisa Nilsson             95   950429 
            2 Nils-Joel Persson          97   247502 
            3 Nellie Henriksson          98   204491 
            4 Elin Carlsson              96    19321 
            5 Miranda Reimer             95    19318 
            6 Astrid Einarsson           98   246542 
            7 Ellen Reimer               94    19307 

   285 Malmö OK 1                                
            1 Kevin Mattsson             98   980530 
            2 Shane Mattsson             97   970110 
            3 Frida Malmberg             97   217212 
            4 Mattias Jacobsson          95   347384 
            5 Moltas Viebke              96   433490 
            6 Emelie Malmberg            95   217219 
            7 Oskar Jensen Sondén        95   691337 

   286 Härlövs IF 1                              
            1 Caroline Lindelöw               670724 
            2 Sofie Persson                   990844 
            3 Irmalinn Nilsson                516516 
            4 Elinor Lindelöw                 439674 
            5 Madelene Axelsson               439675 
            6 Martin Lindelöw                 439676 
            7 Robin Karlsson                  439677 

   287 Lunds OK 2                                
            1 Jesper Ågren               97  1111111 
            2 Anton Hansson              97   253641 
            3 Cecilia Spångberg          97   253642 
            4 Malin Heyden               96   253643 
            5 Ida Svenningsson           96   253644 
            6 Alfred Wennemo             98   253645 
            7 Hjalmar Freij              95   253646 

   288 Skåneslättens OL 2                        
            1 Bernard Mattsson                 18991 
            2 Valle Johansson                 438140 
            3 Ebba Jensen                     431974 
            4 Elias Möller                    431971 
            5 Jakob Luedtke                   431973 
            6 Tea Markholm                    245879 
            7 Christoffer Möller              431972 

   289 Andrarums IF 1                            
            1 Dennis Persson             98   256303 
            2 Jonas Gustavsson           94   421412 
            3 Oscar Ehrnborn             00   304876 
            4 Holger Olsson              97   240948 
            5 Patricia Edgarsson         96   960502 
            6 Carolin Gradin             01   721777 
            7 Morgan Olsson              95   240958 

   290 FK Boken 1                                
            1 N.N.                            987001 
            2 N.N.                            987002 
            3 N.N.                            987003 
            4 N.N.                            987004 
            5 N.N.                            987005 
            6 N.N.                            545321 
            7 N.N.                            678876 

   291 Tormestorps IF 1                          
            1 Henning Ottmer             95   902922 
            2 Harald Ottmer              95   950513 
            3 Jonathan Albinsson         96   247549 
            4 Kajsa Wetterström          95   950523 
            5 Joel Einarsson             96   960803 
            6 Ebba Söderlund             98    19305 
            7 Karl-Johan Persson         95   950901 

   292 Hjärnarps GH OL 1                         
            1 Jonatan Höst               96   960405 
            2 Kajsa Hedin                96   960423 
            3 Erica Eriksson             97    16091 
            4 Nicole Ljungdahl           94   940314 
            5 Frida Hedin                94   940320 
            6 Jakob Höst                 98   980723 
            7 Rasmus Svantesson          95   951005 

   293 Stigmännen Karlshamns OK 1                
            1 Ola Andersson              97   354801 
            2 Hanna Melander             97   354802 
            3 Ellen Andersson            99   354803 
            4 Martin Nilsson             95   354804 
            5 William Lindblom           95   354805 
            6 Joel Nilsson               97   354806 
            7 Erik Andersson             95   354807 

   294 Helsingborgs SOK 1                        
            1 Wictor Svensson            95   213703 
            2 Thomas Svensson            97   408851 
            3 Malin Thorneman            98   431035 
            4 Joakim Sjöberg             95   950315 
            5 Dennis Rudqvist            95   929818 
            6 Astrid Henriksson          98    46935 
            7 Axel Schulz                95   950420 

   295 Lunds OK 1                                
            1 Jonas Hammarskiöld         97   500005 
            2 Jenny Bredfelt             98   981013 
            3 Erik Winbladh              99   500142 
            4 Pim Hedberg                96   960416 
            5 Carl Rämmal                96   960630 
            6 Allan Hedberg              01   500162 
            7 Karin Bredfelt             94   941008 

   296 OK Sorø                                   
            1 Isak Fogh                       249672 
            2 Jakob Smedegaard                201597 
            3 Jonas Fogh                      440749 
            4 Maya Filskov                    423258 
            5 Narmer Fogh                     249676 
            6 Hjalte Overgård                 203921 
            7 Cecilie Smedegaard              201515 

   297 FarumTisvilde OK                          
            1 Niclas Studsgård Nielsen        241911 
            2 Emilie Ryberg                   362412 
            3 Emil Kronil                      39873 
            4 Malthe Gaarsdal                 241912 
            5 Linea Eriksen                   970826 
            6 André Scmidt Behrend            308043 
            7 Mikkel Aaen                     887188 
                               




3manna  (32)       Start: 10:30:00   

   301 Skåneslättens OL 1                        
            1 Axel Prellner                    17411 
            2 Viggo Johansson                 438114 
            3 Klara Luedtke                   431978 

   302 Hässleholms OK Röd                        
            1 Emma Lindqvist                  442356 
            2 Albin Olsson                    349877 
            3 Mac Erlandsson                  349874 

   303 FarumTisvilde OK 5                        
            1 Patrick Kampp Mathorne          241916 
            2 Marta Kliem                     426069 
            3 Malte Kliem                     426051 

   304 Skåneslättens OL 2                        
            1 Linnéa Briggner                  17433 
            2 Vendela Dannbring               217460 
            3 Lovisa Weiden                    17403 

   305 Tormestorps IF 1                          
            1 Tilda Henriksson           01   426198 
            2 Alice Nordbjörk            01    19316 
            3 Per-Anton Persson          01    19315 

   306 FarumTisvilde OK 3                        
            1 Theis Munktved                  308051 
            2 Sille Vestergård Jörgens        213858 
            3 Mia Reindal Plaugmann           308144 

   307 Lunds OK 2                                
            1 N.N.                            253650 
            2 N.N.                            420091 
            3 N.N.                            420092 

   308 Hässleholms OK Blå                        
            1 Wiktor Rydlund                  442365 
            2 Nellie Rydlund                  441817 
            3 Anton Svensson                  442379 

   309 Lunds OK 1                                
            1 Povel Hedberg              01   253647 
            2 N.N.                            253648 
            3 N.N.                            253649 

   310 Stigmännen Karlshamns OK 2                
            1 Jakob Nilsson              01   354811 
            2 Ann-Sophie Nilsson         68   354812 
            3 Mattias Karlsson           00   354813 

   311 Härlövs IF 1                              
            1 N.N.                            439678 
            2 N.N.                            439679 
            3 N.N.                            439680 

   312 Skåneslättens OL 4                        
            1 Albin Weiden                    205204 
            2 Oscar Jensen                    431975 
            3 Adam Johansson                  438138 

   313 OK Tyringe                                
            1 Felicia Liljengren               15765 
            2 Felicia/Beatrice De Stef         15755 
            3 Melker Hesselbom Nilsson         15756 

   314 FarumTisvilde OK 1                        
            1 Mia Nybro Möller                241914 
            2 Jonas Bossen                    308147 
            3 Asbjörn Kruuse                  308150 

   315 Hjärnarps GH OL 1                         
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

   316 Hässleholms OK Gul                        
            1 Zeb Erlandsson                  442391 
            2 Anna Aronsson                   442307 
            3 Filip Persson-Bodén             441842 

   317 Andrarums IF 1                            
            1 Måns Persson               01    43501 
            2 Fabian Andersson           01    43502 
            3 Clara Ehrnborn             02    43503 

   318 Stigmännen Karlshamns OK 1                
            1 Zacharias Åkerlund         02   354808 
            2 Andreas Karlsson           03   354809 
            3 Noah Olsson                00   354810 

   319 Helsingborgs SOK 1                        
            1 Louise Drenth              98   355691 
            2 Hanna Norrestam            99   213791 
            3 Lovisa Thorneman           96   431034 

   320 FarumTisvilde OK 4                        
            1 Nicklas Reindal Plaugman        308142 
            2 Sarah Roos Grabas                39884 
            3 Mille Jörgensen                 308145 

   321 FarumTisvilde OK 2                        
            1 Vitus Woge Nielsen              241915 
            2 Lasse Thamdrup                   39882 
            3 Mikkel Lau Petersen             407799 

   322 OK Sorø                                   
            1 Mathilde Smedegaard             302054 
            2 Emma Frandsen                   441020 
            3 Frederik Hass                   203920 

   323 Hässleholms OK Grön                       
            1 Razmus Arvidsson                349866 
            2 Klara Forsén                    349870 
            3 Oliver Nilsson                  349875 

   324 FK Boken 1                                
            1 N.N.                            438132 
            2 N.N.                            438139 
            3 N.N.                            438149 

   325 FK Boken 2                                
            1 N.N.                            438186 
            2 N.N.                            438189 
            3 N.N.                            438130 

   326 Skåneslättens OL 3                        
            1 Stina Möller                    438106 
            2 Isa Luedtke                     431980 
            3 Matilda Åhs-Öhberg              205203 

   327 FK Göingarna                              
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

                              




Propaganda  (17)   Start: 10:15:00   

   264 Helsingborgs SOK 1                        
            1 Ellen Rosenkvist           99   347034 
            2 Amanda Backlund            99   253851 
            3 Björn Svensson             67   670531 

   265 Lunds OK 3                                
            1 Cecilia Rämmal             98   420099 
            2 Tova Hermodsson            99   420100 
            3 N.N.                             41485 

   266 Lunds OK 4                                
            1 Nils Swedenborg            97   253677 
            2 Klara Gewert               98   253678 
            3 N.N.                            354594 

   267 FarumTisvilde OK                          
            1 Mathias Levinsen                 39879 
            2 Freja Kliem                     331255 
            3 Daniel Karlsmose Boel           241913 

   268 Tormestorps IF 1                          
            1 Jakob Albinsson            99    19308 
            2 Anna Jönsson               99    16624 
            3 Josefin Carlsson           94   342495 

   269 OK Tyringe 1                              
            1 Stina Olandersson          93   345315 
            2 Elina Andersson            99   227099 
            3 Per-Olof Andersson         65   651204 

   270 Lunds OK 1                                
            1 Tobias Bladh               96   420093 
            2 Tova Wennemo               98   420094 
            3 N.N.                            420095 

   271 Hjärnarps GH OL 1                         
            1 N.N.                                   
            2 N.N.                                   
            3 N.N.                                   

   272 Härlövs IF 1                              
            1 Niclas Delin                    941201 
            2 Elinor Delin                    990425 
            3 Martin Delin                    910831 

   273 Malmö OK 1                                
            1 Sofie Larsen               96   433481 
            2 Saga Thomsen               97   347388 
            3 Alice Arnesson             96   433496 

   274 Lunds OK 2                                
            1 Alfred Henriksson          97   420096 
            2 Tina Ljungqvist            01   420097 
            3 N.N.                            420098 

   275 OK Sorø                                   
            1 Jonathan Höhne                  441075 
            2 Peter Hansen                    500644 
            3 Janus Höhne                     680031 

                                 




Uppdaterad: 07 OKT 2010 22:48 Skribent: Yngve Ernstsson

Postadress:
FK Göingarna - Orientering
Box 64
28921 Knislinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info